• darbare-apm-behzadi1_22-12-01_17-57-17-694.jpg

angle-double-down.png

درباره ما

 

شرکت   لوله سازی اهواز (سهامی عام) در تاریخ 1345/11/15 با نام کارخانجات لوله سازی اهواز تأسیس و تحت شماره 11254 در اداره ثبت شرکتها و مالکیت صنعتی تهران ثبت و در ناحیه صنعتی کارون واقع در شهر اهواز احداث شده است. در سال ۱۳۷۹ در راستای طرح خصوصی‌سازی، این شرکت به بخش خصوصی واگذار گردید و اکنون یک شرکت سهامی عام به شمار می رود.

از اهداف شرکت لوله سازی اهواز می توان به تولید و تامین انواع لوله های مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب با استانداردهای مورد نظر مشتری، تامین منابع مالی و اجرای پروژه های خطوط لوله به روش EPC، ایجاد و بهره برداری خطوط انتقال نفت، گاز؛ فرآورده های نفتی و آب در ایران و جهان، ایجاد ارزش افزوده از طریق توسعه زنجیره تامین اشاره نمود. 


_


محصولات شرکت لوله سازی اهواز:

 

لوله های قطر بزرگ: این لوله ها با روش های U&O و RB با قطر 24 تا 56 اینچ تولید و روانه بازار مصرف می گردند. گرید فولاد لوله های تولیدی از A تا X70 بوده و طبق استاندارد API5L، IPS و IGS تولید می گردند.

لوله اسپیرال: شرکت لوله سازی اهواز را می توان بزرگ ترین شرکت تولید لوله اسپیرال در جنوب کشور به شمار آورد که دارای بالاترین ظرفیت تولید نیز می باشد. این مجموعه از تکنولوژی بالایی برخوردار بوده و توانایی تولید لوله های فولادی مورد استفاده در خطوط انتقال نفت، گاز و آب را مطابق استانداردهای بین المللی از قطر 20 تا قطر 100 اینچ  از گرید B تا X70  دارا می باشد.

لوله های قطر کوچک: لوله های با قطر کوچک در شرکت لوله سازی اهواز به روش جوش مقاومتی فرکانس بالا طبق استانداردهای بین المللی تولید می گردد. قطر لوله های تولیدی از 6 تا 24 اینچ در دو کارخانه تولید می گردد. ضخامت لوله های قطر کوچک از 0.172 تا 0.562 اینچ و گرید فولاد آن ها از A تا X65 می باشد. استانداردهای ملی و بین المللی مورد استفاده در این کارخانه ها API-5L , IPS , IGS و ... که دارای طول 5 تا 12.7 متر می باشند.

لوله های جدار چاه / Casing: لوله های قطر بزرگ و قطر کوچک به روشهای SAWL ,SAHL , HFW)ERW)  مطابق با الزامات توافقی در API5CT تولید می‌گردد.

پوشش لوله به روش پیچشی: کارخانه پوشش سه لایه پلی اتیلنی در سال 1372 جهت پوشش خارجی لوله های فولادی به روش جوشکاری با قوس غوطه ور تاسیس گردید. لوله های به قطر 18 تا 60 اینچ به روش پیچشی در این مجموعه پوشش دهی می شوند.

پوشش لوله به روش غلافی: در این کارخانه که در سال 72 تاسیس گردید پوشش سه لایه پلی اتیلن جهت پوشش دهی خارجی لوله های فولادی به روش جوش مقاومت الکتریکی تولید می شود.

پوشش داخلی لوله: در این کارخانه که در سال 1384 تاسیس گردید پوشش داخلی لوله های فولادی با اپوکسی مایع تولید می شود. پوشش دهی در این مجموعه برای لوله های به قطر 20 تا 56 اینچ طبق استانداردهای بین‌المللی صورت می گیرد و ظرفیتی بالغ 5.3 میلیون متر مربع در سال دارا می باشد.


 


آشنایی با ما در یک نگاه

 


نام تجاری  APM (Ahvaz Pipe Mills)
بنا نهاده  1345/11/15
بنیانگداران  وزارت نفت وقت
نوع
 • تولیدی

 درسال 1379 تمامی سهم شرکت لوله سازی اهواز به سهامداران فوق واگذار و از زمره شركــتهای دولتي خارج گردید و سهامی عام می باشد.

قلمرو مکانی
 • آدرس کارخانه:

 اهواز / ناحیه صنعتی کارون / شرکت لوله سازی اهواز

 • آدرس دفتر مرکزی:

 تهران/ خیابان شهید بهشتی/خیابان احمد قیصر( بخارست)/ کوچه دوم/ پ

مدیرعامل  مهندس محمدرضا دانیاری 
تعداد کارکنان  
محصولات  لوله فلزی انتقال سیالات از سایز 6 تا 100 اینچ
   
   
   
ارزشهای سازمانی
 • ارج نهادن به کرامت انسانی
 • رعایت منافع و حقوق مشتریان و ذینفعان
 • بهبود مستمر
 • همدلی ، خلاقیت و نشاط سازمانی
 • ایمنی و سلامت محیط کار
 • زمین سبز ، آب پاک و آسمان آبی
 • پایبندی به مسئولیت اجتماعی
بیانیه ماموریت
 • ما یک شرکت صنعتی متمرکز بر تولید و پوشش انواع لوله های مورد نیاز صنایع نفت، گاز، پتروشیمی و آب با استحکام و کیفیت عالی , تحت بالاترین استانداردهای جهانی با رویکرد توسعه پایدار هستیم که به دنبال ایجاد ارزش افزوده بالا برای سهامداران خود از طریق توسعه زنجیر تامین مطمئن می‌باشیم.
 • ما به عنوان اولین و بزرگترین شرکت لوله‌سازی کشور با نگاه هوشمندانه به بازار کسب و کار به دنبال حضوری موثر و فعال در بازارها و پروژه های جدید و فراملی هستیم تا از دیدگاه ذینفعان خوشنام ترین، توانمندترین، حرفه ای ترین و معتبرترین شرکت صنعت لوله در سطح منطقه ای باشیم.

 

 


 

 picsart_22-08-20_21-21-01-111-min.png


 


6.1.7.0
گروه دورانV6.1.7.0